ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı “Karadeniz Ahtapotu” ve “Aç Sun, Kapa Sun”

Ünye Mehmet Necati Vidinli Anadolu Teknik ve Meslek Lisesi 2. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda  güç ve enerji tasarrufuna yönelik projeleriyle dikkat çekti.
2. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı “Karadeniz Ahtapotu” ve “Aç Sun, Kapa Sun”

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonunda açılan 2. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda, 16 danışman öğretmen 60 öğrencinin hazırlamış olduğu 26  ayrı proje çalışması sergileniyor.

Ünye İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİR, Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR, Ünye Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, sanayici ve bazı dernek başkanlarının katılımıyla 2. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılış yapıldı. 

Danışman Öğretmen Bülent Kahraman nezaretinde Metal Bölümü 11. sınıf öğrencileri Özcan KARTAL ve Nurullah TEZCAN’ın “Karadeniz Ahtapotu” isimli , Danışman Öğretmen Ayla KAHRAMAN ve öğrencileri Emir Furkan GÜMÜŞ ile Kudret OKUYAN’ın hazırladığı “Aç Sun, Kapa Sun” isimli, Danışman Öğretmen Özgür ÖZTÜRK ve öğrencileri Furkan KADIOĞLU ile Fatih Mehmet AKKAN’ın çalışması olan "Sıvı Soğutmalı Bilgisayar" isimli projeleri ve  birçok eser sergilendi.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.