ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başladı

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı Cumhuriyet meydanında İlçe Milli Eğtim Müdürümüz Musa ERDEM, Şube Müdürlerimiz , kurum/kuruluş daire amirleri, öğretmen ve öğrencilerin de katılımıyla saygı duruşu, İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından anıta çelenk bırakıldı.  
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başladı

         Daha sonra 15-18 Eylül İlköğretim Haftası kapsamında Ünye Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİR, Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR,  Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem ve daire amirleri Kaledere İlkokulunu ziyaret ederek buradaki İlköğretim Haftası kapsamında hazırlanan programa katıldırlar. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM  açılış konuşması yaparak bütün öğretmen ve öğrencilere yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek başarı temennisinde bulundu. Öğrencilerin hazırlamış olduğu etkinlikler çerçevesinde tören devam etti. Ünye Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİR Kaledere İlkokulunda yapılan kantine katkılarından dolayı  Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR´a teşekkür ederek plaket takdim etti. 

Daha sonra öğrenciler sınıflarda ziyaret edildi. Kaymakam Mustafa DEMİR öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere çikolata ikramında bulunuldu. Öğrencilere diş fırçası dağıtıldı. 

 

İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.