ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017–2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA DERS ÜCRETİ KARŞILIĞI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

2017–2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA DERS ÜCRETİ KARŞILIĞI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

İlçemizdeki  okul/kurumlarda  öğretmen  ihtiyacı  oluşacak  olan  alanlarda ek   ders   ücreti karşılığında başvurular kabul edilecektir. 

Bu başvurular 21 Ağustos 2017  –  08 Eylül 2017 tarihleri  itibari  ile  alınacak  olup;  görev  almak  isteyenler  ekte  bulunan  form  dilekçe   ve   ekleri   ile birlikte  İlçe  Milli  Eğitim  Müdürlüğümüze şahsen başvuruda  bulunacaktır.(posta, elektronik posta ve faks yoluyla yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır) 

Son başvuru   tarihinden   sonra verilen dilekçeler ihtiyaç hasıl olursa dikkate alınacaktır.

Üniversitelerin Lisans/ Ön Lisans  programlarından mezun olanların başvuruları kabul edilecek, Lise ve yada dengi (ortaöğretim mezunu) adayların müracaatları ise kabul edilmeyecektir.

Başvuruda yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Milli  Eğitim  Bakanlığı,  Talim  ve  Terbiye  Kurulu  Başkanlığının  80   sayılı   kararı   ile Milli Eğitim   Bakanlığına   Bağlı   Eğitim   Kurumlarına   Öğretmen   Olarak Atanacakların    Atamalarına     Esas   Olan    Alanlar   ile  Mezun     Oldukları    Yükseköğretim Programlar ve Aylık Karşı Okutacakları Derslere İlişkin Esaslar; çerçevesinde ek ders ücreti karşılığında görevlendirmeler Alan Sınavına girenlerin 2017 yılı KPSS-121 puan üstünlüğüne göre, Alan Sınavına girmeyenlerin 2017 yılı KPSS-10 puan üstünlüğüne göre, KPSS’ye girmeyenler için diploma notu üstünlüğüne göre sıralama sonucu (sıralama ilk görevlendirmede ve 1(bir) defaya mahsus geçerli olmak kaydı ile )yapılacaktır.

Görevlendirmeler kurum amirinin yetkisi ile başlatılacak.

Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların belirttikleri ihtiyaçlara göre görevlendirmeler yapılacaktır.

Görevlendirmeler ile ilgili listeler http://unye.meb.gov.tr internet adresinde yayınlanacak olup; ayrıca adaylara, başvuru sırasında verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılacaktır. 

Evraklarını tamamlayan adayların görevlendirme onayı alınacak, aday ile Kurumumuz arasındaki sözleşme metninin imzalanması ve SGK girişi yapılmasının ardından okul/kurumdaki görevine başlatılması sağlanacaktır.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.