ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Gününü Çeşitli Etkinliklerle Kutladık

24 Kasım Öğretmenler Günü Ünye Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına çelenk sunulmasının ardından Kültür Sarayında düzenlenen programla devam etti. 
24 Kasım Öğretmenler Gününü Çeşitli Etkinliklerle Kutladık

uşu ve İstiklâl Marşının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM kısa bir konuşma yaparak tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı. 

Günün anlam ve önemini belirten ve tüm emekli öğretmenler adına emekli öğretmen Pervin Kabayel bir konuşma yaptı. 2013-2014 eğitim öğretim yılında emekli olan öğretmenlere ´Hizmet Şeref Belgesi´ takdim edildi. 

Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen resim, şiir, kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verilmesinin ardından göreve yeni başlayan Aday Öğretmenlerimizin Yemin Töreni gerçekleştirildi. 

Mehmet Refik Güven Fen Lisesi öğrencilerinin sunduğu ´´Öğretmenlik Kutsaldır´´ adlı skecin ardından Müzik Öğretmenlerinin hazırladığı müzik dinletisinin ardından Kültür Sarayındaki Program sona erdi. 

Daha sonra Ünye Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde verilen yemeğe geçildi. 

Hasta öğretmenler de unutulmadı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Şube Müdürümüz Hasan MUTLU ve Okul idarecileri ile birlikte hasta öğretmenleri de ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutladılar. 

 

 

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.