ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

51. Kütüphaneler Haftası ve Ünye Halk Kütüphanesi

51. Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Ünye Halk Kütüphanesi’nde program düzenlendi.
51. Kütüphaneler Haftası ve Ünye Halk Kütüphanesi

Programa Ünye İlçe Kaymakamı Sayın Mustafa DEMİR, Ünye Garnizon Komutanı Gökhan COŞKUN, Ünye Emniyet Müdürü Ömer AKAR, Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Ünye Orman İşletme Müdürü Ozan Aşkın AYDIN, Ünye SGK Müdürü Erdem ESENTÜRK, sivil toplum Kuruluşu temsilcileri, daire amirleri, öğrenci, öğretmen ve vatandaşlar katıldı.

Ünye’de 8. Geleneksel Masal Anlatma ve Canlandırma Yarışması’nda 1. olan Şehit Cemal Mutlu İlkokulu öğrencisi Enes Muhammed GÜVEN ile 2. olan Atatürk İlkokulu öğrencisi Elif DEMİR’e 51.  Kütüphane Haftası dolayısıyla düzenlenen programda ödülleri verildi.

 Programda ayrıca 2015 yılında Ünye Halk Kütüphanesi’nden en çok kitap okuyanlar arasında ilkokul kategorisinde Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Ceren Cemre İNCE, Ortaokul kategorisinde Fehmi Cerrahoğlu Ortaokulu öğrencisi Elif OCAK, Lise kategorisinde Anadolu Lisesi öğrencisi Edanur ÖNGÖREN ve yetişkin kategorisinde Emine Gül TOKAÇ 1. olarak ödülleri verildi. Ayrıca Kitap ve Kütüphane Dostu Aileler kapsamında değerlendirilen Yelda ATATSOY ve Mustafa AYDIN ödüle layık görüldü.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.