ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"7 Renk 7 Bölge" Projesi Kapsamında Ünye’nin Ziyaretçileri

İstanbul Çekmeköy Kaymakamlığı, Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan “7 Renk 7 Bölge”  Projesi Kapsamında Sultançiftliği Ortaokulu öğrencileri Ünye İlçemize ziyarette bulundular.


İstanbul Çekmeköy Kaymakamlığı, Belediye ve Milli eğitim Müdürlüğünce hazırlanan “7 Renk 7 Bölge”  Projesi Kapsamında Sultançiftliği Ortaokulundan 7 öğrenci 2 öğretmen ve 1 okul aile birliği temsilcisi projenin Karadeniz Bölgesi ayağının ev sahipliğini yapan Ünye Meçhul Asker Ortaokuluna ve İlçemize ziyarette bulundular. Misafir ekip sırasıyla Kaymakamlık, Belediye ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler. Öğrenciler 3 gün sürecek ziyaretlerinde Ünye’nin tarihi, kültürel ve turistik yerlerini gezecekler.

 İlçe Milli eğitim Müdürlüğü olarak misafirlerimize hoş geldiniz diyor Kaynaşma ve Kardeşliğe vesile olacak projede emeği geçenleri kutluyoruz.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.