ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "Okullar Hayat Olsun"

Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Okullar Hayat Olsun” Projesi kapsamında bahçesine 20 adet fidan dikildi. Ve aynı Proje kapsamında bahçesindeki diğer yetişkin ağaçlara da toplam 9 adet kuş yuvası yerleştirildi.
Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ünye Kaymakamı Sayın Mustafa DEMİR, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Erhan EREN, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Ünye Orman İşletme Müdürü Aşkın Ozan AYDIN, Ünye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yetkin ESEN, Ünye Mal Müdürü Cemal YILDIZ, Okul Müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile “Okullar Hayat Olsun” Projesi kapsamında Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Ünye Orman İşletme Müdürlüğü’nün imzaladığı protokolle Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine toplam 20 adet mavi ladin, selvi, sahil çamı, erguvan ağacı fidanı dikimi ve aynı Proje kapsamında bahçesindeki diğer yetişkin ağaçlara toplam 9 adet kuş yuvası yerleştirildi.

                                             

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.