ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Öğrencilerden İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Bulgaristan’da gerçekleşen 2016 Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında ülkemizi genç bayanlarda temsil ederek Dünya 3. olan Fatma KESİN ve genç erkeklerde Dünya 4. olan Mustafa ŞEN, başarılarını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ile paylaştı.
Başarılı Öğrencilerden İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İsa ÜNEL, Ünye Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü Derneği  (ÜNÇEK) Başkanı Hüseyin DİKİCİ, ÜNÇEK Spor Kulübü Antrenörü Mustafa ARSLAN ve ÜNÇEK sporcusu olan iki Dünya şampiyonu Fatma KESİN, Mustafa ŞEN, mutluluklarını ve başarılarını paylaşmak için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM’i makamında ziyaret etti.

 “ÜNÇEK Derneği özellikle bilek güreşi ve diğer branşlarda sabırla ve ısrarla duruyorsunuz. Demek ki başarı birazda sabır ve istikrar ile geliyor. Gençlerimizde sizlerin desteği ve katkıları ile bu başarıyı elde ettiler. Bu başarı Ünye ölçeğinde ilk etapta okullar arasında, daha sonra iller arasında elde edildi. Gençlerimizi okul hayatı dışında ilgilenebileceği faydalı işlerinde mutlaka olması gerekiyor, sporda bunların başında geliyor. Böyle faydalı işlerle kendi bedenlerinin sağlıklı gelişimini sağlıyor, diğer taraftan da böyle başarılar ile hepimizi sevindiriyorlar. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum, sizlere de katkılarınızdan dolayı başta dernek başkanına ve yöneticilere teşekkür ediyorum. İnşallah gençlerimiz böyle faydalı işler ile uğraşır ve böyle güzel sonuçlarla da hepimizi sevindirirler.” dediler. 

            Başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik eder, emeği geçenlere teşekkür ederiz.

24-10-201624-10-2016

24-10-201624-10-2016

24-10-201624-10-2016

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.