ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bir Elbise Bir Tebessüm"İlçemiz Yusuf Bahri Fen Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Halil İbrahim ORUÇ ve Bilgisayar Öğretmeni Erdal SEZGÜL Koordinatörlüğünde ortaokul ve Lise öğrencileri tarafından kırsal kesimdeki yardıma muhtaç öğrencilerin Ramazan Bayramı Bayramlık ihtiyaçlarına yardımcı olunması amacıyla "Bir Elbise Bir Tebessüm" adıyla bir kampanya düzenlendi.

Düzenlenen bu kampanya kapsamında her sınıftan belirlenen temsilciler tarafından kumbaralar oluşturulmuş ve öğrencilerimiz elde ettikleri nakdi yardımları kumbaraya atarak katkıda bulunmuşlardır.

Ramazan ayının son haftası kumbaralarda biriken nakdi yardımların, komisyon tarafından 30 Mayıs 2019 tarihinde Pelitliyatak İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri için kullanılması kararlaştırılmış olup öğrencilerin okulun yapmış olduğu "Bir Elbise Bir Tebessüm"  projesine uygun olarak misafir öğrencilerin istedikleri elbiselerin alınması sağlanmıştır.

Proje kapsamında İlçemiz Yusuf Bahri Fen Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne ziyarette bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ, emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkürlerini ilettiler.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.