ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk Savunuculuğu" Konulu Resim ve Afiş Yarışması

            III. Uluslararası Çocuk Koruma Kongresi, Ünye Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde ortaokul ve lise öğrencileri arasında "Çocuk Savunuculuğu" konulu resim ve afiş yarışması düzenlendi.
Çocuk Savunuculuğu" Konulu Resim ve Afiş Yarışması

III. Uluslararası Çocuk Koruma Kongresi, Ünye Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde ortaokul ve lise öğrencileri arasında düzenlenen "Çocuk Savunuculuğu" konulu resim ve afiş yarışması için okullarımızdan gelen eserler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce oluşturulan komisyon tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir.

Lise öğrencileri arasında yapılan resim yarışmasında Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden İlayda Nur ŞAHİN birinci, Şennur KOLCU ikinci ve Hilal KIRAÇ üçüncü seçilmiştir.

Yine Lise öğrencileri arasında yapılan afiş yarışmasında Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Aleyna ALINLIK birinci, Büşra ŞAHİN ikinci, Kader GÜMÜŞ üçüncü seçilmiştir.

Ortaokul öğrencileri arasında yapılan resim yarışmasında ise Meçhul Asker Ortaokulu Öğrencisi Elif Yağmur KAÇAK birinci, TOKİ Ömer Çam Ortaokulu Öğrencisi Sercan KOSKA ikinci ve Şehit İsmail USTAOĞLU öğrencisi Melisa COŞKAN üçüncü seçilmiştir. Dereceye giren eserler ile yarışmaya katılan bulunan tüm eserler 30 Eylül-03 Ekim 2018 tarihleri arasında Ünye Kalibya Otel’de düzenlenecek olan kongrede sergilenecektir.

Dereceye giren tüm öğrencilerimizi tebrik eder,  emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.