ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dereceye Giren Öğrencilerimize İlçe Kaymakamımızdan Ödül

        23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliklerinde dereceye giren öğrencilerimize Ünye İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİR ödüllerini takdim etti.
Dereceye Giren Öğrencilerimize İlçe Kaymakamımızdan Ödül

   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında yapılan İlkokullar arası resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz;

Başarı Derecesi

Adı Soyadı

Okulu

1.

Ezgi Eylül ATABAY

Atatürk İlkokulu

2.

Elanur COŞKAN

Ş.İsmail Ustaoğlu İlkokulu

3.

Nurhanım ARSLAN

Fatih Meydan İlkokulu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında yapılan Ortaokullar arası şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz;

Başarı Derecesi

Adı Soyadı

Okulu

1.

Şevval KISACIK

Erenyurt Ortaokulu

2.

Mehlika Ceren DEMİR

Ş.Hüseyin Başaran Ortaokulu

3.

İbrahim KARAYİĞİT

Pelitliyatak Ortaokulu

Türkiye yarı finallerine katılan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Küçük Kızlar Basketbol ve Küçük Erkekler Voleybol takımı kaptanlarına, bireysel sporlarla Mehmet Akif Ersoy Ortaokulundan tekvando dalında  Türkiye Finallerine katılan Büşranur ARSLAN, güreş dalında Ömer Faruk ÇİVİ, Atletizm Geliştirme Projesi Küçük Kızlar 1500m. Koşuda Çorum Grup Müsabakalarında 2.olup Adana’daki Türkiye Finallerine grup olarak katılan Fatih Ortaokulu öğrencileri Merve GÜDEK ve Damlanur ÖNGÖREN’e, Ünye İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİR ödüllerini takdim etti.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.