ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretim Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul Müdürleri İle Toplantı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Şaban KARATAŞ’ın katılımı ile Yusuf Bahri Anadolu Lisesi’nde Din Öğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okul müdürleri ile sene başı Planlama ve Koordinasyon Toplantısı yapıldı.
Din Öğretim Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul Müdürleri İle Toplantı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM toplantının açılış konuşmasında İlçemizde Din Öğretim Genel Müdürlüğüne bağlı 6 İmam Hatip Ortaokulu, 2 İmam Hatip Lisesi bulunduğunu belirterek, İmam Hatip Ortaokullarımızda 713, İmam Hatip Liselerimizde de 1463 öğrenci olduğunu ifade etmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz; burada önemli olan kaliteli ve nitelikli eğitim verilmesi ve bunu sağlayacak olanın başta idareciler ve öğretmenler ile birlikte bunun yapılabileceği ifade edilerek, toplantının İlimize ve İlçemize hayırlı olsun dilekleri ile konuşması sona ermiştir.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Şaban KARATAŞ yapılan bu toplantıda ki konuşmasına okullardaki eğitim kalitesinin arttırılmasına yönelik verdiği önemi belirterek başlamıştır.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Şaban KARATAŞ yapılan  toplantıda konuşmasında özetle, okulların gerek fiziki, gerek eğitim açısından, gerekse de öğrencilerin barınma noktasında hiçbir sorunla karşılaşmaması gerektiğini belirterek, olası bir sorunla karşılaşıldığında en kısa sürede mahalli, ilçe ve il genelinde hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması gerektiğini ifade etmiştir. Bu işe talip olan okul müdürlerinin fedakarca ve isteyerek bu işi yapacaklarına inandığını belirtmiştir.

İl Milli Eğitim Müdürümüz yeni Eğitim-Öğretim yılının tüm ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun dilekleri ile konuşmasına son vermiştir. 

            Daha sonra toplantı da okul müdürlerimize söz verilerek soru-cevap şeklinde sorunlarını dile getirmişlerdir.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.