ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Fındık Değil Oyun Bahçesine”

Ünye Durak Fındık A.Ş. Finansörlüğünde ve Ünye Ticaret Borsası Koordinesinde 2015 yılında sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Fındık Değil Oyun Bahçesine” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
“Fındık Değil Oyun Bahçesine”

               Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Mustafa ÇÖPOĞLU, Ünye Kaymakamı Sayın Mustafa DEMİR, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Nevzat TÜRKKAN, Ünye Belediye Başkanı Sayın Ahmet ÇAMYAR, Ünye Garnizon Komutanı J.Yzb. Gökhan COŞKUN,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa USLU,  Durak A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri DURAK ve Yönetim Kurulu Üyesi Kadir DURAK, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş ZOR, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenci ve velilerinin katıldığı, Ünye Durak Fındık A.Ş. Finansörlüğünde ve Ünye Ticaret Borsası Koordinesinde 2015 yılında sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ordu İli çapında ilkokul ve ortaokul öğrencilerin1e yönelik Çocuk işçiliğinin önlenmesi fikrinden hareket edilerek “Fındık Değil Oyun Bahçesine” konulu resim yarışması düzenlenmiş olup, 15.05.2015 Cuma günü Ticaret Borsası Başkanlığında, Ordu İl’indeki tüm İlçelerde ilk üç dereceye giren öğrencilere ödül töreni düzenlenmiştir. İlçemiz okullarından Puset Polvan Ortaokulu öğrencimiz Esra KILIÇ 1., Nuriye İlkokulu öğrencimiz Deniz ÇELİK 2. ve Ş.Cemal Mutlu İlkokulu öğrencimiz Semanur ŞINGA 3.seçilerek  ödüllerini almışlardır. 

            Ödül töreni ve dereceye giren resimlerin Ticaret Borsasındaki sergisinin ardından dereceye giren tüm öğrenci, velileri ve öğretmenleri ile tekne turu düzenlenmiştir.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.