ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Göç ve Göçmen Temalı Resim Yarışması"

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından Göç konusunun çocukların gözünden nasıl anlaşıldığını ve yorumlandığını görmek amacıyla "Göç ve Göçmen Temalı Resim Yarışması"  düzenlenmiştir.  


           İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından Göç konusunun çocukların gözünden nasıl anlaşıldığını ve yorumlandığını görmek amacıyla (AFAD geçici barınma merkezlerinde ikamet eden göçmen misafirlerimiz de dahil olmak üzere) Türkiye geneli resmi/özel tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik "Göç ve Göçmen Temalı Resim Yarışması"  düzenlenmiştir. Bu yarışmaya İlçemiz ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz de katılmış olup İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eser İnceleme Komisyonunca İlk üçe giren eserler seçilmiş ve bunlar Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmiştir.   Anafarta Ortaokulu 7.Sınıf Öğrencisi Alperen ARIKAN birinci,   Anafarta İlkokulu 3. sınıf Öğrencisi Ayşe Melek ELKİN ikinci ve Anafarta Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Aleyna MUSAOĞLU üçüncü olmuşlardır. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

                                              08-12-2015
Anafarta Ortaokulu 7.Sınıf Öğrencisi Alperen ARIKAN I.
08-12-2015 08-12-2015
Anafarta İlkokulu 3. sınıf Öğrencisi Ayşe Melek ELKİN II. Anafarta İlkokulu 3. sınıf Öğrencisi Ayşe Melek ELKİN III.

 

 

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.