ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Genelindeki İmam Hatip Liseleri Aylık Olağan Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Dr.Şaban KARATAŞ’ın İlçemize Ziyarette bulunarak, İl genelindeki İmam Hatip Liseleri Aylık Olağan Toplantısına katıldı.
İl Genelindeki İmam Hatip Liseleri Aylık Olağan Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Şaban KARATAŞ, Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda yapılan toplantının akabinde, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Fahri ZAİMOĞLU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Yusuf ÜTÜ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ve diğer ilçelerden gelen İmam Hatip Lisesi Müdürlerine yapılan yemek programın da yaptığı konuşmasında;

 İmam Hatip Lisesi meslek dersleri öğretmenlerinin mesleki formasyon açısından kendilerini geliştirmelerinin önemli olduğunu, bu bağlamda İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılacak olan çalışmalara kaynak olmak üzere İmam Hatip Lisesi Müdürlerinin meslek dersleri öğretmenleri ile istişare yapması gerektiğini ifade etti. Yapılacak olan bu istişarelere öğretmenlerin hangi alanlarda kendilerini geliştirmeye ihtiyaç duyduklarının belirlenmesi devamında alınacak tedbirlerin neler olduğu hususunda çözüm önerilerini beklediğini ifade etti. 

        Bu konuda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak değerler eğitimi başta olmak üzere meslek dersleri öğretmenlerinin mesleki formasyonun iyileştirilmesi için hizmetiçi eğitim ve kurslar düzenlenerek çalışma yapılacağını belirterek, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının İmam Hatip Liseleri Açısından sorunsuz bir şekilde başlamasında emeği geçen okul müdürlerine teşekkür ederek konuşmalarına son verdiler.

02-12-201502-12-2015

02-12-201502-12-2015

                                      02-12-2015

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.