ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Kutlu Tekin BAŞ Başkalığında, İlçemizde İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Kutlu Tekin BAŞ, Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve İkizce İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Okul Müdürleri ile ilçemiz Mehmet Refik Güven Fen Lisesinde bir araya geldiler. 
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Kutlu Tekin BAŞ Başkalığında, İlçemizde İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız Avni GÜNAY, Olgun KÜÇÜK, Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve İkizce İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Okul Müdürlerinin katılımıyla ilçemiz Mehmet Refik Güven Fen Lisesinde istişare toplantısı düzenlendi. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL’ın açılış konuşmasının ardından başlayan toplantıda, 1. kanaat döneminin değerlendirilmesi, 2. kanaat döneminde yapılacak eğitim öğretim faaliyetlerinin planlanması, yürütülen projeler, inşaat ve yatırımlar ile ilgili konularda istişarelerde bulunuldu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Kutlu Tekin BAŞ, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Eğitimde temel felsefemiz iyi insan yetiştirmektir. İnşallah önümüzdeki günlerde tüm okullarımızı ziyaret ederek varsa eksiklikleri tespit edip, eğitim gören çocuklarımızın nitelik bakımından daha iyi noktalara taşınması için ne gerekiyorsa yapacağız" dediler. 

            İlçemiz Mehmet Refik Güven Fen Lisesinde gerçekleştirilen toplantının ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Kutlu Tekin BAŞ, ilçemizde eğitim yatırımlarımız kapsamında devam eden yatırımlarla ilgili bilgi alarak, devam eden eğitim yatırımlarımıza ait inşaat alanlarında incelemelerde bulundular.

07-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-201807-02-2018

                                           07-02-2018

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.