ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN İlçemiz Okullarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN ilçemizdeki okulları gezerek 2014-2015 eğitim öğretim yılı hazırlıklarını yerinde inceledi. 
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN İlçemiz Okullarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN , İlk etapta Saca Mahallesinde yapımı devam eden Fatih İlkoklu- Ortaokulu inşaat alanında incelemelerde bulundu. Yeni döneme yetiştirilebilmesi, işlerin hızlandırılması için inşaatın müteahhiti ile görüşüldü.

 

Fatih İlkokul/Ortaokul İnşaatı Ziyareti Fatih İlkokul/Ortaokul İnşaatı Ziyareti Fatih İlkokul/Ortaokul İnşaatı Ziyareti

 

Daha sonra Ünye Anadolu İmam - Hatip Lisesinde devam eden onarım işleri yerinde inceleyen  İl Milli Eğitim Müdüdü Nevzat TÜRKKAN çalışmaları beğenerek  emeği geçenlere teşekkür etti. 

 

Ünye Anadolu İmam - Hatip Lisesi Ünye Anadolu İmam - Hatip Lisesi Ünye Anadolu İmam - Hatip Lisesi

 

Son olarak bu yıl eğitim öğretime başlayacak olan Yüceler Anadolu İmam - Hatip Lisesindeki çalışmalar yerinde incelnedi. Yapılması gereken bazı eksiklikler tespit edildi ve bunlarla ilgili alınacak önlemlerin en kısa zamanda hayata geçirilmesi kararlaştırıldı. 

 

Yüceler Anadolu İmam Hatip Lisesi Yüceler Anadolu İmam Hatip Lisesi Yüceler Anadolu İmam Hatip Lisesi Yüceler Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.