ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN İlçemizde Düzenlenen Konferansa Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet ARSLANTAŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen konferansa katıldı. 
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN İlçemizde Düzenlenen Konferansa Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda İlçemiz Rehber Öğretmenlerine yönelik ´Çocuk İstismarını ve İhmalini Önleme Derneği´ tarafından düzenlenen seminere katılarak açılış konuşması yaptı. Seminer 6-7 Eylül tarihleri arasında Prof. Dr. Ayşe YALIN , Prof. Dr. Bahar GÖKLER ,Prof. Dr. Ufuk BEYAZOVA ve Av. Hatice KAYNAK´ ın katılımıyla gerçekleşti. 

 

ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu ünye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.