ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DR. ŞABAN KARATAŞ´IN İLÇEMİZE ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Şaban KARATAŞ´ın ilçemize ziyaret ederek tüm okul/kurum müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DR. ŞABAN KARATAŞ´IN İLÇEMİZE ZİYARETİ

Yapılan toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Şaban KARATAŞ; eğitimin ülkemiz ve toplumun geleceği açısından ne kadar önemli olduğunu, yaptığımız görevin stratejik bir görev olduğunu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: ‘’ İdareci iddia sahibidir, dava sahibidir, mefkûre sahibidir ve mefkûresi olmayan kişi ölü gibidir. İdarecinin mesaisi yoktur ve idareci bu işe talip olmuş ve işini severek yapmalıdır.’’

Daha sonra soru cevap bölümüne geçilmiş ve okul müdürlerimiz tarafından okullarımızın sorunları dile getirilmiştir. Dile gelen sorunlarla ilgili yapılacak çalışmalar hakkında ilçe milli eğitim müdürümüz Musa ERDEM bilgilendirme yapmıştır. Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Şaban KARATAŞ’ın 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı geçmesi temennisi ile sona ermiştir.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Şaban KARATAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ile birlikte Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesine geçerek okulda yapılan onarım ve tadilat işlemlerini yerinde incelemiş ve okul hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve okul idarecilerinden bilgi alarak ilçemizdeki ziyaretini tamamlamıştır.

                      

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.