ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN´ın İlçemize Ziyareti

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ve  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Aykut FİDAN ile birlikte ilçemiz merkezinde ki bazı okullarımıza ziyarette bulundular.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN´ın İlçemize Ziyareti

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erkek Öğrenci Pansiyonunda Saat:6:00´da yapılan sabah kahvaltısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Aykut FİDAN, Okul Müdür ve Müdür Yardımcıları katılmışlardır.

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN  Pansiyon ziyaretinin ardından sırasıyla Yunus Emre İlkokulu ve Şehit Cemal Mutlu İlkokullarına ziyarette bulunup, bu okullarda öğretmenlerimizle  bir araya gelerek öğrencilerimize meslek seçimi, değerler eğitimi,  okuma alışkanlığının kazandırılması ve öğrenci başarısının artırılmasına yönelik bilgilendirme toplantısı yapmıştır.

      Ardından Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, 10 ve 11. sınıf kız öğrencilerine eğitim sunumunda bulundular.

         İl Milli Eğitim Müdürümüz yapılan ziyaretlerin tamamında öğrencilerimize meslek seçimi, okuma alışkanlığının kazandırılması, başarıya giden yollarda dikkat edilmesi gereken hususlar ile ilgili moral ve motivasyon  konuşması yapmışlardır.

       Yapmış olduğu ziyaretinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN’a teşekkür Ederiz.

 

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erkek Öğrenci Pansiyonu Ziyareti

 Yunus Emre İlkokulu Ziyareti

Şehit Cemal Mutlu İlkokulu Ziyareti

Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi Ziyareti


Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.