ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz ve Ünye Belediye Başkanımızın Okul Ziyaretleri

               İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN ve Ünye Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ÇAMYAR  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM Pelitliyatak İlk-Ortaokulunu ziyaret etti. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz ve Ünye Belediye Başkanımızın Okul Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN ve Ünye Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ÇAMYAR  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM Pelitliyatak İlk-Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyarette okuldaki öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelinerek okulun sorunları hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Belediye Başkanımız ziyareti esnasında okulun bahçesini asfalt yaptıracaklarını ifade etmiştir.

Daha sonra İl Müdürümüz Yeşilkent Şehit Mustafa Güler İlk-Ortaokulunu ziyaret edip, öğretmenlerle bir araya gelmiştir. Öğretmenlere moral ve motivasyonları artırmaya yönelik bilgilendirme toplantısı yapmıştır.

Daha sonra Saraçlı Mahallesinde yapımı devam eden 32 Derslik okul inşaatı ile, Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde devam eden inşaatları yerinde incelemiştir. Yapılan incelemelerin ardından İmam Hatip Lisesindeki Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nı ziyaret etmiştir.

Ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN ve Ünye Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ÇAMYAR’a teşekkür ederiz. 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.