ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Kaymakamımızın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİR İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ile birlikte Atatürk Anadolu Lisesi, Anafarta İlk ve Ortaokulu, Ünye Anaokulu ve Çakırtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. 
İlçe Kaymakamımızın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

     Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİR İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ile birlikte okullara ait bölümleri gezerek bir kaç sınıfa girerek öğrencilerin işlediği dersler hakkında bilgi aldı.

     Daha sonra öğretmenlerle ve okul yöneticileriyle bir araya gelen Kaymakamız Sayın Mustafa DEMİR ´yeni eğitim öğretim yılının başlangıcında olduğumuzu ve bu eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiası adına başarılı geçmesi temennisinde bulundu. Eğitim sisteminde  Öğretmenin çok önemli bir rol oynadığını ve bir çok zorluklar içerisinde bu rolünü yerine getirmeye çalıştığını belitti. Sayın Demir bu ziyaretler esnasında özellikle okullarımızın sorunları hakkında öğretmenlerimizin de fikrini alarak sorunların çözümüne imkanlar ölçüsünde katkı sağlayacağını ifade etti.  Okullların eğitim öğretim durumları hakkında bilgi alış verişinde yapıldı ve ziyaretler bitirildi. 

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.