ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Ziraat Bankası Arasında BES Protokolü İmzalandı

Kamu Personeline Zorunlu Bireysel Emeklilik (BES) çalışmaları kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ve Ünye Ziraat Bankası Müdürü Ünsal OCAK arasında BES (Bireysel Emeklilik Sigortası) Protokolü imzalandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Ziraat Bankası Arasında BES Protokolü İmzalandı

 “Kamu görevlileri için 1 Nisan’dan itibaren bireysel emekliliğe zorunlu otomatik katılım başlayacak” diyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, bu kapsamda Ziraat Bankası’yla yaptıkları protokole ilişkin şu açıklamayı yaptılar:  

        “Bu süreç başlarken bizde şartları tutan, otomatik katılıma dahil olmak isteyen bin 322 personelimiz bu kapsamda değerlendirilecek. Şube müdürümüz ve sendika temsilcileri ile bazı anket çalışmaları yaptık. Bunun sonucunda bütün personelimiz için en uygun olan, öğretmen ve personellerimizin lehine olan durumlar değerlendirdik. İlçe Şube Müdürümüz ve diğer çalışanlarımız ile birlikte devlet bankamız olan Ziraat Banka’mız ile çalışmayı uygun gördük. Bugün de bu anlaşmayı resmiyete dökmüş olduk. Bu çalışmanın bütün eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”   

31-03-201731-03-2017

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.