ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM İlçemiz Okullarını Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatih İlkokul/Ortaokulu ve Ünye İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM İlçemiz Okullarını Ziyaret Etti

Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti (25/12/2014)

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM okula Müdür olarak yeni atanan İbrahim Elibolca´ya hayırlı olsun temennisinde bulundu. Müdür Yardımcıları ile birlikte okulun genel durumu hakkında değerlendirme yapıldı. Daha sonra Öğretmenler Odasında okul öğretmenleri ile bir araya gelinerek okulda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Okulun atölye ve eklentileri gezildi. 

 

Fatih İlkokulu/Ortaokulu Ziyareti (26/12/2014)

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM Şube Müdürü Hakkı DÜZGÜN ile birlikte Fatih İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret etti. 

Taşıma Eğitim araçlarının denetimi yapıldı. Herhangi bir aksaklık olmadığı gözlendi. 

Daha sonra okula Müdür olarak yeni göreve başlayan Cevdet Duman ziyaret edildi. Hayırlı olsun temennisinde bulunuldu. Okul öğretmenleri ile bir araya gelinerek okulun eğitim öğretim durumu değerlendirildi. 

 

Ünye İmam Hatip Ortaokulu Ziyareti (26/12/2014)

İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Musa ERDEM Okul Müdürü Mustafa Ateş´e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Okulun eğitim öğretim durumu hakkında görüşülerek ziyaret tamamlandı. 


Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.