ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM´in Yaryıl Tatil Mesajı

   
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM´in Yaryıl Tatil Mesajı

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı I.dönemini tamamlamış bulunmaktayız. Karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve güven ortamında başarılı bir dönem geçirmiş olduğumuza inanıyor öğrencilerimizin yaşadığı karne heyecanını yürekten paylaşıyorum.Bu süreçte eğitime katkısı olan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum.

Kıymetli öğretmen arkadaşlarım,

                Eğitim sistemimizin temel unsuru şüphe yok ki öğretmendir. Öğretmen sadece bilgi aktaran, öğreten değil, bunların ötesinde eğiten, kişilik oluşmasında en büyük pay sahibi olan, çalışmalarıyla, bilgisi, tutumu ve davranışlarıyla çevresine örnek olan insandır. Sizlerin görev aşkı, sorumluluk bilinci ve büyük özveri içinde yapacağınız gayretli çalışmalarla daha nice başarılara ulaşacağımıza inanıyor ve güveniyorum.

Değerli veliler,

Çocuklarımızın almış olduğu karne notlarının okul başarı değerlendirmesi olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Her çocuğumuza kıymetli ve özel olduklarını hissettirmeli, asla çocuklarımıza olumsuz tutum içerisinde olmadan onları daha iyi bir gelecek için, sevgi dolu bir ortam oluşturmalı ve her yönüyle eğitim olanaklarını desteklemeleridir. Tatilde çocuklarımıza dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri ve değişik yaşam tecrübeleri edinebilecekleri güzel fırsatlar sunmaya çalışalım, onlarla birlikte zaman geçirelim.

Bu duygu ve düşüncelerle sevgili öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

 

 

           Musa ERDEM

       İlçe Milli Eğitim Müdürü 

 

                                                                                                                                                                     

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.