ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ’ün Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ’ün Göreve Başlama Mesajı

6 Kasım 2018 tarih itibariyle Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunuyorum. Şahsıma tevdi edilen bu ulvi görevin gururunu taşımakla birlikte bu görevin büyük bir sorumluluk üstlenmek anlamına geldiğinin farkındayım. İlçemizde görev yapacağım süre içerisinde eğitim öğretim faaliyetlerinin kalitesinin yükseltilmesi, öğretmen, öğrenci ve velilerimize yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerini artırması için özel bir çaba sarf edeceğim. Bu çalışmalarımızı yaparken eğitim camiamızın değerli yönetici ve öğretmenlerinin kıymetli velilerimizin ve öğrencilerimizin destek ve katkılarının yanımızda olacağı kanaatindeyiz.

Bakanlığımızın 2023 eğitim vizyonu çerçevesinde, yerel değerlerimize saygılı, inovasyona dayalı yenilikçi bir anlayışla, sorun çözmeye odaklı, istişareye dayalı bir yönetim sergileme gayreti içinde olacağız.

Kaybedecek bir insanımızın, kaybedecek bir saniyemizin olmadığı şuuru ile fedakâr öğretmenlerimiz ve onlara liderlik eden değerli yöneticilerimiz ile birlikte Ünye ilçemizi eğitim-öğretim alanında ileri noktalara taşıyacağımıza inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle ilçemizdeki tüm mesai arkadaşlarıma öğrenci ve velilerimize sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.