ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Merkezindeki Bazı Okullarımıza Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Toki Ömer Çam İlk-Ortaokulu, Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gölevi Anaokulu, Fehmi Cerrahoğlu Eğitim Uygulama Merkezi ve Fehmi Cerrahoğlu İlk-Ortaokulu’na ziyarette bulundular.
İlçemiz Merkezindeki Bazı Okullarımıza Ziyaret

         Toki Ömer Çam İlk-Ortaokuluna 04.11.2015 Çarşamba günü Saat: 08.15’te yapılan ziyaret esnasında taşımalı sistemle gelen servis araçları nöbetçi öğretmen tarafından kontrol edilerek teslim alındığı, ayrıca tüm öğretmenlerin nöbet görevlerinde olduğu memnuniyetle görülmüştür. Okuldaki idareci ve öğretmenler ile bir araya gelinerek okulun genel Eğitim ve Öğretim durumu değerlendirilerek, Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nın sağlıklı yürütülebilmesi için MEB EBA sisteminin kullanılması gerektiği üzerinde duruldu.

 

         Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yapılan ziyarette, okullarda yapılan onarım ve tadilat işlemleri yerinde incelendi. Okulun bahçe duvarı ve bahçe düzenlemesinin devam ettiği, okulun otel bölümü ve eğitim binasında bazı tadilatların yapıldığı memnuniyetle görülmüştür.

                                         

 

        Gölevi Anaokulu ziyareti esnasında okulun okullaşma durumu ve binadaki bazı eksiklikler tespit edilmiş ve giderilebilmesi için gerekli çalışmaların başlatılması kararı alınmıştır.

 

        Fehmi Cerrahoğlu Eğitim Uygulama Merkezi ve Fehmi Cerrahoğlu İlk-Ortaokulu’na yapılan ziyarette idareci ve öğretmen ile bir araya gelinmiştir. Okulun eğitim sorunları ile yeni binanın bitmesi durumunda yeni okula taşınma konuları görüşülmüş ve tüm çalışanlara başarılı olmaları temennisinde bulunulmuştur.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.