ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kitapları Seviyoruz, Otogarda Okuyoruz”

            Ünye Şehit Hüseyin Başaran İlk/Ortaokulu’nun Kütüphaneler Haftası Münasebetiyle “Kitapları Seviyoruz, Otogarda Okuyoruz” diyerek Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde kitap okuma etkinliği düzenledi.
“Kitapları Seviyoruz, Otogarda Okuyoruz”

Ünye Şehit Hüseyin Başaran İlk/Ortaokulu’nun Kütüphaneler Haftası Münasebetiyle “Kitapları Seviyoruz, Otogarda Okuyoruz” diyerek Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde düzenlemiş olduğu kitap okuma etkinliğine  Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hasan MUTLU katıldı.

180 öğrenci, 15 öğretmen ve 40 velinin katıldığı kitap okuma etkinliğine Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hasan MUTLU da kitap okuyarak katıldı. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Ünye Şehit Hüseyin Başaran İlk/Ortaokulu’nda yıl içinde en çok kitap okuyan 52 kitapla ortaokul öğrencisi Aslı DÖNMEZ’e ve 38 kitapla ilkokul öğrencisi Mustafa Tarık SÜTÇÜ’ye hediyelerini takdim etti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, yapılan bu etkinlikteki konuşmasında “Uygar ülkeler seviyesine çıkmak için ülkemizde kütüphanelere ve okumaya ciddi anlamda önem verilmesi gerekiyor. Okumaya ve kütüphanenin önemine dikkat çeken bu etkinliğin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.