ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar Basketbol Takımından Türkiye Yarı Finalerine Katılma Başarısı

Ünye Fevzi Çakmak Ortaokulu, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar Basketbol Bölge Şampiyonası’nda birinci olarak Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazandı. 
Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar Basketbol Takımından Türkiye Yarı Finalerine Katılma Başarısı

2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar Basketbol kategorilerinde oynadığı müsabakalarda ilçe ve il birincisi olarak 8-10 Şubat tarihinde Erzurum’da gerçekleşen Bölge Şampiyonası’nda Ordu’yu temsil Eden Fevzi Çakmak Ortaokulu Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar Basketbol takımı burada 4 takımı da yenerek Türkiye Yarı Final Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem, “Ünye Fevzi Çakmak Ortaokulumuz Yıldız ve Küçük Kız Basketbol Takımları Türkiye’de ilk 32 takım arasına girdiler ve her iki takımda Türkiye yarı finaline katılma başarısı gösterdi” dedi.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.