ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LYS Dil-1’de Türkiye 811.si Ordu 1.si Ünye Atatürk Anadolu Lisesi´nden

LYS Dil-1’de Türkiye 811.si Ordu 1.si olan İlçemiz Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Abdulkadir AZAKLI Ordu Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU tarafından altınla ödüllendirildi. 
LYS Dil-1’de Türkiye 811.si Ordu 1.si Ünye Atatürk Anadolu Lisesi´nden

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ödül törenine Vali İrfan BALKANLIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Vali İrfan BALKANLIOĞLU, “TEOG ve LYS sınavında başarılı olan öğrencilerimizi aileleri ve öğretmenleri ile birlikte kutluyorum. Öğrencilerimizin bu başarıları diğer çocuklarımıza da örnek olsun” dedi. 

Başarılı olabilmek için ders çalışmanın önemine vurgu yapan Vali BALKANLIOĞLU, ”Hiçbir başarı tesadüf değil. Bu başarının arkasında büyük emek ve çaba var. Öğrencilerimizin, derslerine programlı ve planlı çalışmaları, ailelerinin ve öğretmenlerinin moral ve motivasyonu beraberinde bu başarıyı sağlamıştır” diye konuştu.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.