ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Çalışmalar Okullarımızda Devam Ediyor

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ilçemiz okullarını gezerek Mesleki Çalışmaları ve 2014-2015 Eğitim -Öğretim yılı hazırlıklarını yerinde inceledi. 
Mesleki Çalışmalar Okullarımızda Devam Ediyor

Öncelikle Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden İlçe Milli Müdürümüz Musa ERDEM okulda yapılan onarımları , okulun içi boyasının yapıldığını, kapıların onarımdan geçtiğini yerinde inceledi. Ayrıca okul tarafından belirlenen program dahilinde devam eden Mesleki Çalışmalarla ilgili bilgi alarak yeni eğitim dönemi için başarılar diledi .

 

Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Daha sonra Yunus Emre İlkokulu ziyaret edildi. Okulun dış cephesinin tamamen boyandığı ve temiz bir şekilde yeni döneme hazır olduğu gözlendi. Ücretsiz dağıtılan ders kitaplarının sınıflara kadar ulaştırıldığı yerinde görüldü. Mesleki Çalışmalarla ilgili öğretmenlerle görüşüldü. 

 

Yunus Emre İlkokulu Yunus Emre İlkokulu Yunus Emre İlkokulu Yunus Emre İlkokulu

 

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.