ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ŞEFİ DURSUN ÖZDEMİR’E VEDA

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz de 5 yıldır Şef olarak hizmet veren Dursun ÖZDEMİR’in Tokat İli Başçiftlik İlçesine tayini çıkması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdür V. Aykut FİDAN ve Mesai arkadaşlarının da katılımıyla vedalaşma programı gerçekleştirildi.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ŞEFİ DURSUN ÖZDEMİR’E VEDA

Programda İlçe Milli Eğitim Müdür V. Aykut FİDAN “İnsani ve Vicdani sorumluluk anlayışı içinde çalışan, gayretlerini takdir ettiğim Şef Dursun ÖZDEMİR’in ayrılışına üzüleceğim ancak kendi isteği ile doğup büyüdüğü memleketine gitmesine de şahsın adıma sevindiğimi belirterek yeni görev yerinde başarılar dilerim” dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Şefi Dursun ÖZDEMİR 5 yıldır çalışmış olduğu kurumdaki müdürler ve mesai arkadaşlarına, tertip etmiş oldukları bu programından dolayı teşekkür edip, karşılıklı olarak helallik isteyerek veda etti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü müdür ve personellerinin birlikte kararlaştırıp aldıkları hediyeyi İlçe Milli Eğitim Müdür V. Aykut FİDAN takdim ederek program son buldu.

 

Güle Güle Şef Dursun ÖZDEMİR…

                                   

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.