ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu’nun Yemekhanesi Açıldı

2 yıl önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsis edilen, Ünye Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu’nun yemekhane bölümü düzenlenen programla açıldı. 
Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu’nun Yemekhanesi Açıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM; “Öğretmen Evi’nin hizmet verdiği binanın 2 yıl önce Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsis edildi. Küçük bir Öğretmen Evi, tam anlamıyla ilçemizin ihtiyacını karşılayacak durumda olmadığını düşünüyoruz. Mevcut fiziki imkânların da en güzle şekilde değerlendirilmesi ve hizmete girmesi, bu yemekhanesinin açılması büyük bir ihtiyacı karşıladı. Yemekhanenin açılmasıyla hem eğitim çalışanlarının, hem Kaymakamlıkta çalışan memurlarımızın buradan istifade etmiş olmaları bizi sevindirdi” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Öğretmen Evi binasında revizyona giderek iyileştirmeler yapmayı planladıklarını belirten Ünye Belediye Başkanı Sayın Ahmet ÇAMYAR şunları kaydetti:  

        “Öğretmenlerimiz bizim olmazsa olmazımız, onların rahat edebileceği mekanlar temin etmek de bizlerin görevi. Bu anlamda Öğretmen Evi Müdür Vekilimiz bizleri ziyarette böyle bir talebinin olduğunu iletince bu eser ortaya çıktı. Bu alan fiziki olarak yeterli olmamakla birlikte, mekan olarak da Ünye’nin kalbinde bir noktada. Burada ilerleyen süreçte bahçesinin düzenlenmesi ve devamında üst katlarda bir revizyona gitmemiz gerekiyor. Bununla ilgili çalışmaları bir plan dahilinde kısım kısım İlçe Milli eğitim Müdürümüzün de destek ve katkılarıyla öğretmenlerimizin hizmetine sunmuş olacağız.”

28-10-201628-10-201628-10-201628-10-2016

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.