ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okullar Hayat Olsun" Proje İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı

        “Okullar Hayat Olsun” Proje İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapıldı.


13 Aralık 2011 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği arasında imzalanan protokolle yürürlüğe konulan “Okullar Hayat Olsun” Proje İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Şube Müdürleri Aykut FİDAN, Hasan MUTLU, projeyi uygulayan 46 Okul Müdürü ile Ünye Orman İşletme Müdür Yardımcısı Fahri ATALAY’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Proje ile okulların örgün eğitim dışı zamanlarında fiziki mekanların öğrencilere, yetişkinlere ve mahalle sakinlerine açılması, “Birer Hayat Boyu Öğrenme Merkezi”,”Yaşayan Güvenli Alanlar” oluşturmak amaçlanmaktadır.

            Proje çalışmalarını sürdüren okullarımızda 80 adet kurs devam etmekte olup, okulların derslik, bahçe ve oyun alanlarında çeşitli düzenlemeler yapılmaktadır.

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.