ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen- Sosyal Bilimler, Arapça ve İngilizce Hazırlıklı Proje Okulu) İdarecileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL’a nezaket ziyaretinde bulundular.
Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen- Sosyal Bilimler, Arapça ve İngilizce Hazırlıklı Proje Okulu) Okul Müdürü Abdulaziz DUMAN, Müdür Yardımcısı Hamza KARA, Okul Aile Birliği Başkanı Ali YILDIRAN ve öğretmenleri ilçemize ziyarette bulundular. Programları kapsamında Din Öğretimi Genel Müdürlüğü himayelerinde 45 günlük eğitim çalışması için ilçemizde bulunan öğretmen ve öğrencileri ziyaret eden Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen- Sosyal Bilimler, Arapça ve İngilizce Hazırlıklı Proje Okulu) idareci ve yöneticileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL’a nezaket ziyaretinde bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL’a yapmış oldukları nezaket ziyaretlerinde Haliç ve Boğaz Köprüsünü simgeleyen fincan takımı hediye ettiler.

             Nazik ziyaretlerinden dolayı Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen- Sosyal Bilimler, Arapça ve İngilizce Hazırlıklı Proje Okulu) idareci ve yöneticilerine teşekkür ederiz.

19-07-201819-07-2018

                                                  19-07-2018      

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.