ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üne Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Başarılarını Paylaştılar

Ünye Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Muharrem KILIÇARSLAN, yarışmalarda dereceye girip kupa alan öğrenciler ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL’ı makamında ziyaret ettiler.
Üne Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Başarılarını Paylaştılar

Yapmış oldukları ziyarette, Ünye Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Muharrem KILIÇARSLAN, 2017 yılında sportif çalışmalarda ki başarıları ile ilgili bilgi vererek, yarışmalarda kupa alan öğrenciler ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL ile başarılarını paylaştılar. İlçemiz Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Muharrem KILIÇARSLAN, okul olarak katıldıkları Türkiye ve Uluslararası yarışmalar ile ilgili bilgi verdiler.

“Okulumuz Ünye Anadolu Lisesi Okullar arası bisiklet yarışlarına 3 farklı takım ile B Kızlar Kategorisi, B Erkekler Kategorisi ve A Erkekler Kategorisine katılan okulumuz Öğrencilerimiz Üç Kategoride de İl birincisi olmuşlardır. Ayrıca Çanakkale Eceabat’ta düzenlenen Türkiye doğa Şampiyonasına katılan öğrencilerimiz B Erkeklerde Türkiye 5.’si, B Kızlar Zamana karşı yol yarışında Türkiye 4.cüsü olup kupa almışlardır. Ve yine B Kızlar yol yarışında da Türkiye 4.sü olup bir kupa daha almışlardır. Aynı Turnuvada A erkekler Zamana karşı yol yarışında da Türkiye 4.sü olup, İkinci gün de devam eden Yol yarışında A Erkekler Türkiye ikincisi olup kupalarını almışlardır. Anadolu Lisesi olarak Atıcılık Takımları olarak Kızlar Tüfekte İl 2.si, Erkekler Tüfekte İl 2.si, Kızlar Tabancada İl 1.si, Erkekler Tabancada İl 1.si olup Aynı ekip Trabzon’daki grup yarışmasında 4 takımla grup 2.si, daha sonra Sakarya Türkiye Şampiyonasında Havalı Tabanca(atıcılık) Kızlar Tabancada Türkiye 3.sü olmuşlardır.” dediler. 

              Başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencileri tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

23-06-201723-06-2017

                                           23-06-2017

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.