ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜNSİYAD´dan İlçemiz Okullarına Yardım Dağıtımı Yapıldı

Ünyeli Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (ÜNSİYAD) tarafından ilçemiz okullarında eğitim öğretim gören yaklaşık 1500 öğrenci 20 okula yardım dağıtımı başladı.
ÜNSİYAD´dan İlçemiz Okullarına Yardım Dağıtımı Yapıldı

İstanbul’da faaliyet gösteren Ünyeli Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği(ÜNSİYAD)’nin geleneksel olarak her yıl ihtiyaç sahibi öğrencileri desteklemek amacıyla yaptığı yardımlara, bu yıl da devam edildi. İki gün devam eden dağıtımı iş adamları bizzat gerçekleştirerek Ünye, İkizce, Çaybaşı ilçe merkezleri ve mahallerdeki okullara okul çantası ile birlikte, kazak, eşofman, diş macunu ve fırçası ile eğitim araç-gereçleri dağıtıldı. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle de öğretmenlere de hediyeler dağıtıldı.

İlk olarak Ünye Saca Fatih İlk ve Ortaokulu’nda başlayan yardım programına Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa Erdem, Ünyeli Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Kemal Yankuncu, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri İşadamı Ahmet Karagöz, Şenol Ateş ve Ahmet Erdem katıldı.

 

 

 

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.