ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Okullarımıza Ziyaret

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ile birlikte İlçemizde ki birçok Okullarımıza Ziyarette bulundu.
Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Okullarımıza Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ne Müdür Yardımcısı olarak yeni atanan Şenay ATEŞ ve Temel TÜYSÜZ´ü ziyaret ederek, hayırlı olsun ve görevlerinde başarılar dileğinde bulundu. Okul idarecileri ile okulun eğitim - öğretim durumu ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.

Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde devam eden "Bağımlılıkla Mücadele" konulu seminere katılan rehber öğretmenlerimiz ziyaret edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ve Şube Müdürlerimiz ile birlikte İmam Hatip Ortaokuluna ziyaret yapılarak, okulun kantin sorunu yerinde incelendi. Okulda ki öğretmenlerle bir araya gelinerek okulun eğitim - öğretim durumu ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.

Daha sonra Gölevi Anaokulu ziyaret edilerek, okulda yapılan son değişiklikler yerinde incelendi.

 Ardından Prof.Dr. Necmettin Polvan İlkokulu’nda Milli Eğitim Müdürlüğümüz için yeni kurulan arşiv incelendi. Okul Müdür Yardımcılığına yeni atanan Zafer KILIÇ ziyaret edilerek, hayırlı olsun ve görevlerinde başarılar dileğinde bulunuldu. 

Müdür Yardımcısı Olarak Yeni Atanan Şenay ATEŞ ve Temel TÜYSÜZ´e Ziyaret 

"Bağımlılıkla Mücadele" Konulu Seminer

 İmam Hatip Ortaokulu Ziyareti ve Kantin Sorunu Yerinde İncelendi

Gölevi Anaokulu Ziyareti

Prof.Dr. Necmettin Polvan İlkokulu ve Müdür Yardımcısı Olarak Yeni Atanan Zafer KILIÇ´a Ziyaret 

 Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.