ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜNYELİ HAFIZLAR HEDEFİ 12’DEN VURDULAR

            Ünye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Okul Sporları Genç erkekler havalı tabanca ve havalı tüfekte il elemelerinde takım halinde Ordu il birincisi olarak  Mersin’de yapılacak Türkiye şampiyonasına katılıma hakkı kazanmışlardı.
ÜNYELİ HAFIZLAR HEDEFİ 12’DEN VURDULAR

          Türkiye Şampiyonasındaki Müsabakalar 01.06.2015 ve 02.06.2015 tarihleri arasında  Mersin ili Erdemli ilçesindeki  Atış Poligonunda yapıldı. Bu Müsabakalarda Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesini takım halinde Halil GEYİK, Mücahit KÖSE ve Erdem KAYA’dan oluşan öğrenciler temsil etti. Müsabakada bireysel olarak; Halil GEYİK 414Mücahit KÖSE 479 ve Erdem KAYA 430 puan alarak toplamda 1323 puanla yapılan yarışmada üstün performanslarıyla kulüp takımlarını da geride bırakarak Türkiye 4.sü olup, kupa ve madalya almaya hak kazandılar.

Öğrencileri yarışmaya hazırlayan, Beden Eğitimi öğretmeni Muharrem KILIÇASLAN ve Okul Müdürü Muammer ÖZTÜRK bu müsabakalarda öğrencilerini yalnız bırakmayarak sonuna kadar destek verdiler. 

                             

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.