ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Uyum Eğitimi” Kapsamında Ünye İlçe Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

İlçemize Eylül 2015 tarihinde ilk defa atanarak mesleğe yeni başlayan aday öğretmenler ile “Uyum Eğitimi” kapsamında İlçe Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ziyarette bulunuldu.
“Uyum Eğitimi” Kapsamında Ünye İlçe Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

         İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİR’e yapılan ziyarete,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM ile Eylül 2015 tarihinde ilk defa atanarak mesleğe yeni başlayan aday öğretmenlere Öğretim Görevlisi olarak görevlendirilen Ünye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakkı DÜZGÜN, Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa TEMİZ ve öğretmenler katıldı. İlçe Kaymakamımız makamında kabul ettiği aday öğretmenlerimize mesleğin değerleri hakkında konuşma yaparak, görevlerinin hayırlı

Kaymakamlıkta yapılan sohbetin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Makamında ziyaret edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Eylül 2015 tarihinde ilk defa atanarak mesleğe yeni başlayan aday öğretmenlere çiçek takdim ederek hayırlı olsun dileklerini ve görevlerinde başarı temennilerini ilettiler. 

         Yine 2 gün sürecek olan “Uyum Eğitimi” kapsamında Ünye’nin tarihi, coğrafi ve kültürel yerleri gezilerek, ilçemizdeki her kurum türünden biri ziyaret edilerek program uygun bir şekilde yürütüldü.

                                  

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.