ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Vatan Sevgisi” Konulu Şiir Yarışmasında İl Birincisi Ünye’den

12 Mart İstiklal Marşının Kabul Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri kapsamında, İlçemiz Okullarında düzenlenen çeşitli yarışmalarda derece elde eden, Ş.Hüseyin Başaran Ortaokulu Öğrencisi Sibel TOPRAK ve TOKİ Ömer Çam Ortaokulu Öğrencisi İrem RENDE İl genelinde de dereceye elde etmişlerdir.
“Vatan Sevgisi” Konulu Şiir Yarışmasında İl Birincisi Ünye’den

12 Mart İstiklal Marşının Kabul Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri kapsamında, İlçemiz Ortaokul Öğrencileri arasında  “Vatan Sevgisi” konulu resim ve şiir yarışması düzenlenmiştir.

        İlçemizde düzenlenen yarışmada Şiir dalında Birinci olan, Ş.Hüseyin Başaran Ortaokulu Öğrencisi Sibel TOPRAK, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan elemelerde de birinci olmuştur.

25 Şubat 2016 Perşembe günü M.Refik Güven Fen Lisesinde, 12 Mart İstiklal Marşının Kabul Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri kapsamında, okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri arasında “İstiklal Marşını Ezbere Güzel Okuma Yarışması” düzenlenmiştir.

Bu kapsamda ortaokul öğrencileri arasında yapılan yarışmada Birinci olan, TOKİ Ömer Çam Ortaokulu öğrencisi İrem RENDE,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan yarışmada da üçüncü olmuştur.

Dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini Ordu Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU takdim ettiler.

Emeği geçin tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunar başarılarının devamlarını dilerim.

 

                                                                                                             Musa ERDEM

                                                                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.