ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vefat Eden Anne ve Babası Adına Yeniledi

Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Fehime Çağatay Anaokulu’ndaki bir sınıf, Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi Fizik Öğretmeni Nurdan KARADENİZ tarafından, vefat eden anne ve babası adına yenilediği ve bütün tefrişatını karşıladığı sınıfın açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
Vefat Eden Anne ve Babası Adına Yeniledi

Fizik Öğretmeni Karadeniz’in vefat eden annesi Şerife ve babası Sıtkı Karadeniz adına yenilediği ana sınıfın açılışında konuşma yapan Okul Müdiresi Ayşe AKYOL, “Anne ve babası adına bir sınıfımızın donanımını yapan Nurdan Karadeniz hocamıza teşekkür ediyoruz. Eğitime yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır. Kültürümüzde de hayırseverlik, yardımseverlik ve gönüllülük önemli bir yer tutar. Bu anlamda bizi öneren İbrahim Tatlıgül hocamıza teşekkür ediyorum. Nurdan hocamızın anne ve babasına Allah’tan rahmet diliyor, destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Ünye Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, “Fehime Çağatay Anaokulumuz da bir hayırseverimiz tarafından yapılmıştı. Nurdan Öğretmenimiz buradaki bir dersliği yeniledi. Kendisine teşekkür ediyoruz. İnşallah örnek olur. Nurdan öğretmenimizin anne ve babasına Allah’tan rahmet diliyor, kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştular.  

         Açılış töreninde Fizik Öğretmeni Nurdan Karadeniz’e katkılarından dolayı okul idaresi tarafından teşekkür plaketi verildi.

04-10-201604-10-201604-10-201604-10-2016

                                          04-10-2016

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.