ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YEŞİLKENT” Gazetesi İçin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İle Röportajı

İlçemiz Yeşilkent Şehit Mustafa Güler Ortaokulu Öğrencileri okul olarak “YEŞİLKENT” adında çıkarmaya karar verdikleri dönemlik gazete için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL’ı ziyaret ederek röportaj yaptılar.
YEŞİLKENT” Gazetesi İçin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İle Röportajı

İlçemiz Yeşilkent Şehit Mustafa Güler Ortaokulu Öğrencileri okul olarak “YEŞİLKENT” adında çıkarmaya karar verdikleri dönemlik gazete için öğrenciler;

“Sayın Müdürüm, bizler sizi ve mesleğinizi daha iyi tanımak istiyoruz. Biraz kendinizden bahseder misiniz? Sizi tanıyabilir miyiz?

Öğrencilik yıllarınız nasıl geçti? Sizin çocukluğunuzdaki eğitim sistemi ile günümüz eğitim sistemini karşılaştırdığımızda neler söylemek istersiniz?

Öğretmenlik yıllarınızda birçok anınız olmuştur. Unutamadığınız ve sizi etkileyen bir anınızı bizimle paylaşır mısınız?

Bildiğimiz kadarıyla uzun yıllar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği yaptınız. Şimdi ise İlçe Milli Eğitim Müdürüsünüz. Öğretmenlikle yöneticilik arasındaki farkları anlatır mısınız?

İlçemizde ki toplam okul ve öğrenci sayıları hakkında bilgi verir misiniz?

TEOG Sınavı kalktı. Yerine getirilen yeni sistem hakkında ne düşünüyorsunuz? Sınavla ve de özellikle sınavsız yerleştirmeler nasıl olacaktır?

İlçemizde eğitim alanında gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projeleriniz var mı? Varsa bizimle paylaşır ısınız?

Çocukken çeşitli sebeplerle yapamadıklarınızı çocuklarınızın yapmasına izin veriyor musunuz? 

             Bir eğitimci ve eğitimi yöneten biri olarak bizlere önerileriniz nelerdir?” şeklinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL’a sorular yöneterek röportaj yaptılar.

12-01-201812-01-201812-01-201812-01-2018

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.