ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
100 Siper Maske Emniyet Müdürlüğü'müze Teslim Edildi
Ünye Kaymakamımız Sayın Ümit Hüseyin GÜNEY'in başkanlığında,Ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özgür TOKGÖZ'ün koordinasyonunda okulumuz M.N.V Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı ve Bilişim Tek. Alanı'nda siper maske üretimine başlandı. Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanında PVC şekillendirme tekniği, Bilişim Tek. Alanında ise 3D yazıcılarla modellenen ve seri üretimi yapılan maskeler Covid-19 salgını süresince fedâkârca çalışan başta sağlık çalışanları ve Emniyet Teşkilatı olmak üzere birçok kamu kurum ve kuruluşuna bedelsiz olarak dağıtılmıştır. Üretimi yapılan 400 siper maskeden 100 tanesi Ünye Ilçe Emniyet Müdürümüz Sayın Ahmet AKSU'ya teslim edilmiş olup kurumlardan gelen talepler doğrultusunda maske üretimine devam edilecektir.![100 Siper Maske Emniyet Müdürlüğü'müze Teslim Edildi](/meb_iys_dosyalar/2020_04/17214618_IMG-20200417-WA0050.jpg)