ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
11. E-Twining Ulusal Konferansı
M.E.B.ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde yürütülmekte olan eTwinning Faaliyeti kapsamında 2020 yılına ait 11. eTwinning Ulusal Konferansı 21-23 ekim tarihlerinde Antalya'da yapılacak olup ; eTwinning'in OSCAR ı olarak bilinen bu konferansa Ünye Cumhuriyet İlkokulu İngilizce Öğretmeni Güliz YILDIRIM ve Ünye Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulu Sınıf Öğretmeni Bahri Yıldırım davet edilmiştir. 2020 yılında kuruculuğunu yaptıkları"I CAN SPEAK ENGLISH " isimli 10 farklı ülkeden ortakların katıldığı proje ile başarılı çalışmalar yapan öğretmenlerimiz ; 3 günlük Antalya konferansında Milli Eğitim Bakanımızın da katılımıyla, ülkemizin farklı yörelerinde benzer başarılar gösteren öğretmenlerimizle bir araya gelerek Sayın Bakanımızın elinden belgelerini alacak;ilimizi ve ilçemizi temsil etmiş olacaklar. Antalya Konferansı öncesi İlçe Müdürümüz Özgür TOKGÖZ, öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi makamında ağırlayarak tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.![11. E-Twining Ulusal Konferansı](/meb_iys_dosyalar/2021_09/28230935_IMG-20210928-WA0016.jpg)