ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
11.01.2017 Çarşamba Günü Yüksek Kar Seviyesi Nedeniyle Eğitim Öğretime Ara Verilen Okullarımız
Bölgemizde oluşan yüksek kar seviyesi ve buna bağlı ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar nedeniyle 11.01.2017 Çarşamba günü Pelitliyatak, Yenikent, Tekkiraz, Fatih Meydan, İnkur, Yeşilkent, Ataköy ve Erenyurt Mahallelerimizdeki okullarımızda bir gün süre ile Eğitim - Öğretime ara verilmesine Ünye Kaymakamlığımızca karar verilmiştir.![11.01.2017 Çarşamba Günü Yüksek Kar Seviyesi Nedeniyle Eğitim Öğretime Ara Verilen Okullarımız](/meb_iys_dosyalar/2017_01/k_08173731_yarinokullartatilmikartatiliolanillerhangileri4aralikcumakartatiliolaniller27021.jpg)