ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
17.01.2019 Perşembe Günü Eğitime Ara Verilen Okullarımız
Olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçemiz Pelitliyatak İlk/İmam Hatip Ortaokulu, Yenikent İlk/Ortaokulu, Tekkiraz İlkokulu, Tekkiraz Ortaokulu, Tekkiraz İmam Hatip Ortaokulu, Tekkiraz ÇPAL, Fatih Meydan İlk/Ortaokulu, Yeşilkent Şehit Mustafa Güler İlk/Ortaokulu ve Erenyurt İlk/Ortaokulunda 17.01.2019 Perşembe Günü Eğitim Öğretime 1 (bir) gün ara verilmiştir.![17.01.2019 Perşembe Günü Eğitime Ara Verilen Okullarımız](/meb_iys_dosyalar/2017_02/14070746_kar-tatili.jpg)