ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 Mart Çanakkale Zaferinin 102. Yılı Kutlu Olsun
18 Mart Çanakkale Zaferinin 102. yılını kutladığımız bugün; Bu günlere Ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve O´nun kahraman silah arkadaşları olmak üzere, bu toprakları vatan yapan, bölünmez bütünlüğü ile Türk Millietimizin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen Aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyor, Ruhlarının şad, mekânlarını cennet olmasını Yüce Allah´tan diliyorum. Musa ERDEM İlçe Milli Eğitim Müdürü![18 Mart Çanakkale Zaferinin 102. Yılı Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2017_03/18101311_6_d.jpg)