ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde birçok gösterilerle kutlandı.![19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_20141904_kapak.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları, İlçemizde 19 Mayıs 2015 Salı günü saat 09:30’da Çamlık Mevkiinden başlayıp Cumhuriyet Meydanında son bulan “ Atatürk’ü Anma ve Halk Yürüyüşü” ile başladı. Akabinde 19 Mayıs kutlamaları saat 10:30’da Cumhuriyet Meydanında Sayın Kaymakamımız Mustafa DEMİR, diğer daire amirleri , okul müdürleri, öğretmenler , öğrenciler ve halkın katılımıyla yapılan program ile sona ermiştir.