ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlar, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, O´nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi, gazilerimizi, minnet ve rahmetle anar, tüm gençliğimizin ve milletimizin bayramını kutlarım. Musa ERDEM İlçe Milli Eğitim Müdürü![19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_18192044_19maysresimlikutlamamesajlar.jpg)